Saluki Norge! Heading
Saluki - Norge
Utstillingsresultater
   
   
Saluki Norge Titler: N DK UCH
Saluki Norge Navn: Amiyat Evona Sinaxs
Saluki Norge Født: 27. desember 2016
Saluki Norge Eier: Geir Land og Kenneth Karlsen
   
Årets utstillingssaluki
Saluki Norge 2018 nr. 5
  Amiyat Evona Sinaxs
Amiyat Evona Sinaxs
Foto: Geir Land
   2017                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
04.11.2017 Herning, Danmark Tuire Okkola Dansk Kennel Klub exc 1.JKK CK 1.BTK BIR        
05.11.2017 Herning, Danmark Lokodi Csaba Zsolt Dansk Kennel Klub exc 1.JKK                
18.11.2017 Lillestrøm Wim Wiersma Norsk Kennel Klubb exc 4.JKK                
28.12.2017 Letohallen Dagmar Klein Norsk Dobermann Klub Exc 1.JKK CK Cert 3.BTK          
   2018                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
17.02.2018 Boris Baic NKK, Nord. exc 1.UKK                
18.03.2018 Kristiansand George Schogol Norsk Kennel Klub exc 1.JKK CK Cert 1.BTK BIM      
01.04.2018 Letohallen José Romão Klubben for Gårds- og Fjellhunder exc 2.UKK CK   4.BTK        
28.04.2018 Letohallen Gabriel Valdez Norsk Dobermann Klub exc 1.UKK CK   1.BTK BIR   BIG-3  
29.04.2018 Letohallen Kitty Sjong Norsk Berner Sennenhundklubb exc 1.UKK CK   3.BTK        
19.05.2018 Gran, Hadeland Veronika Chrpova Kucerova Norsk Myndeklubb Exc 2.UKK CK            
20.05.2018 Gran, Hadeland Katrin Raie Norsk Greyhound Klubb Exc 3.UKK CK            
26.05.2018 Nybygda Mr. T Griffin Norsk Shih Tzu Klubb Exc 1.UKK CK   1.BTK BIR      
27.05.2018 Nybygda Darko Korosec Norsk Tibetansk Terrier Klubb Exc 1.UKK CK   2.BTK        
30.06.2018 Trondheim Per Lundstrøm Norsk Myndeklubb avd. Trøndelag Exc 1.UKK CK   2.BTK         BIS-Unghund
01.07.2018 Trondheim Tatjana Urek NKK Int. exc 1.UKK CK   4.BTK          
06.07.2018 Tvååker, Sverige Lyn Applby SKK Nord. exc 2.UKK CK   4.BTK          
07.07.2018 Tvååker, Sverige Micael Nilsson SKK Nat. exc 2.UKK                
14.07.2018 Våler Trevor Hiscock Norsk Eurasierklubb exc 1.UKK CK   4.BTK          
15.07.2018 Våler Miklos Levente Norsk Eurasierklubb exc 1.UKK CK   3.BTK          
29.07.2018 Ransäter, Sverige Gunnar Norlin SKK Nord. exc 2.UKK                
18.08.2018 Lillehammer Jelena Kruus NKK Int. Exc 1.UKK CK            
01.09.2018 Drammen Andre Van Den Broek Norsk Myndeklubb exc 1.UKK CK              
22.09.2018 Oppdal Laurent Heinesche Gauldal Hundeklubb exc 1.UKK CK   2.BTK          
23.09.2018 Oppdal Gunnar Nymann, Oppdal Hundeklubb exc 1.JKK CK   2.BTK          
10.11.2018 Letohallen Tarmo Viirtelå Norsk Miniatyrhund Klubb exc 1.UKK CK   1.BTK BIR     BIG-4  
16.11.2018 Lillestrøm Bjorn Fritz NKK Nord. exc 2.UKK CK              
18.11.2018 Lillestrøm Jon Cole NKK Int. exc 1.UKK CK   3.BTK          
29.12.2018 Letohallen Donne Lucas Norsk Doberman Klubb exc 1.AKK CK Cert 2.BTK     Champ    
   2019                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
20.01.2019 Letohallen Guenther Ehrenreich Norsk Grand Danois Klubb  exc 3.CHKK CK   4.BTK          
15.02.2019 Nicklas Eriksson NKK Int. exc 3.CHKK                
16.02.2019 Marie Gadolin NKK Nord. exc 4.CHKK CK              
02.03.2019 Letohallen João Vasco Poças Norsk Miniatyrhund Klubb Exc 2.CHKK CK   3.BTK          
16.03.2019 Kristiansand Nina Karlsdotter NKK Int. exc 1.CHKK CK   3.BTK          
21.04.2019 Letohallen Zlatko Jojkic Klubben For Gårds- Og Fjellhunder exc 1.CHKK CK   3.BTK          
27.04.2019 Letohallen Lisbeth Mach Norsk Berner Sennenhundklubb exc 1.CHKK CK   2.BTK          
28.04.2019 Letohallen Carmen Navarro Guisado Norsk Dobermann Klub exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     BIG-4  
10.05.2019 Roskilde, Danmark Charlotte Høier DKK Nord. exc 1.CHKK CK   1.BTK BIM Nord cert      
11.05.2019 Roskilde, Danmark Leila Kärkäs DKK Int. exc 3.CHKK                
12.05.2019 Roskilde, Danmark Tomas Rohlin DKK Int. exc 2.CHKK CK   2.BTK   R-Cacib      
01.06.2019 Horten Johanne Mahon Salukiutvalget i NMK exc 1.CHKK CK   2.BTK          
02.06.2019 Melsomvik Per Lundstrøm NKK Nordic  exc 4.CHKK CK   4.BTK          
08.06.2019 Gran Iren Naarits Norsk Greyhound Klubb exc 2.CHKK CK   2.BTK          
09.06.2019 Gran Vittorio Passerino Norsk Myndeklubb exc 2.CHKK CK   2.BTK          
21.06.2019 Vejen, Danmark Tomas Hehir DKK Nordic exc 2.CHKK CK   3.BTK          
22.06.2019 Vejen, Danmark Lesley Hiltz DKK Int. exc 4.CHKK CK              
23.06.2019 Vejen, Danmark Lisbet Utke Ramsing DKK Int. exc 2.CHKK CK   3.BTK   R-Cacib      
29.06.2019

Malvik

Markku Mähonen Norsk Myndeklubb avd. Trøndelag Exc                  
30.06.2019 Trondheim Ludovica Salamon NKK Int. Exc 2.CHKK CK   2.BTK   R-Cacib      
27.07.2019 Strömsholm, Sverige Eric Steel SvSR Strömsholm Off Exc   CK              
28.07.2019 Strömsholm, Sverige Erin Brown SvVK Strömsholm Off 2                  
18.08.2019 Lillehammer Rodi Hübenthal NKK Int. exc 2.CHKK CK   2.BTK   R-Cacib      
01.09.2019 Drammen Roberto Forsoni Norsk Myndeklubb exc                  
15.11.2019 Lillestrøm Bart Scheerens NKK Nordic Norsk vinner exc 3.CHKK CK   4.BTK          
16.11.2019 Lillestrøm John Palmer NKK Int. exc 3.CHKK CK   3.BTK