Saluki Norge! Heading
Saluki - Norge
Utstillingsresultater
   
   
Saluki Norge Titler: C.I.B NORD UCH
Saluki Norge Navn: Courtborne Sinaxs Antilla
Saluki Norge Født: 21. juli 2008
Saluki Norge Eier: Kenneth Karlsen &
Geir Land
   
Årets utstillingssaluki
Saluki Norge 2009 nr. 2
Saluki Norge 2010 nr. 3
Saluki Norge 2011 nr. 2
Saluki Norge 2012 nr. 5
Saluki Norge 2013 nr. 3
Saluki Norge 2015 nr. 4

Årets mestvinnende saluki på NKK utstillinger

Saluki Norge 2011 nr. 1
Saluki Norge 2012 nr. 2
Saluki Norge 2013 nr. 3
Årets utstillingsmynde
Saluki Norge 2011 nr. 3
Saluki Norge 2013 nr. 4
  Courtborne Sinaxs Antilla
Courtborne Sinaxs Antilla
Foto: Geir Land
   2009                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
25.04.2009 Stange Svend Løvenkjær Norsk Dobermann
Klub
1. JKK CK CERT 1. BTK BIR
26.04.2009 Stange John Wauben Norsk Welsh Corgi Klubb 1. JKK CK 2. BTK
30.05.2009 Hurdal Barbara Ruth Smith Norsk Myndeklubb 1. JKK CK CERT 4. BTK    
31.05.2009 Hurdal Wilfride Schwerm-Hahne Norsk Greyhound Klubb 1. JKK CK CERT 1. BTK BIR  
06.06.2009 Drammen Marja Talvitie Norsk Kennel Klub 1. JKK CK   2. BTK    
20.06.2009 Oppdal Miroslav Zidar Surnadal Og Rindal Hundeklubb 1. JKK CK CERT 1. BTK BIM  
21.06.2009 Oppdal Angel Garach
Domech
Oppdal Hundeklubb 1. JKK CK CERT 1. BTK BIR   3. BIG
27.06.2009 Trondheim Karin Hedberg Norsk Myndeklubb 1. JKK CK CERT 2. BTK    
28.06.2009 Trondheim Per Iversen Norsk Kennel Klub 1. JKK HP
04.07.2009 Vålerbanen Eli-marie Klepp Norsk Eurasierklubb 1. JKK CK 2. BTK
05.07.2009 Vålerbanen Petru Muntean Åsnes Og Omegn Hundeklubb 1. JKK HP CERT 1. BTK BIR 3. BIG
25.07.2009 Lövudden
,Sverige
Michael Williams Svenska salukiringen        
26.07.2009 Lövudden,
Sverige
Helen Williams Svenska Vinthundklubben 3. JKK HP    
01.08.2009 Nesbyen Jacki Jackson Norsk Myndeklubb 1. JKK CK 3. BTK    
02.08.2009 Nesbyen Rodney Mcdowell Norsk Tibetansk Terrier Klubb 1. JKK CK 3. BTK    
15.08.2009 Oslo Lotte Jørgensen Norsk Kennel Klub 2. JKK      
16.08.2009 Linderud Deric Aube Norsk Myndeklubb 2. JKK CK    
29.08.2009 Støren Josefina Gomez-toldra Trøndelag Selskapshundklubb 1. JKK CK CERT 2. BTK    
30.08.2009 Støren Robin Searle Norsk Bassetklubb 1. JKK CK CERT 4. BTK    
06.09.2009 Hundorp Åke Sjöström Gudbrandsdal Hundeklubb 1. JKK      
20.09.2009 Askim Hans Bierwolf Norsk Rottweilerklubb 1. JKK CK 3. BTK    
03.10.2009 Hamar Dan Ericsson Norsk Kennel Klub 2. JKK HP      
28.11.2009 Lillestrøm Tuula Plathan Norsk Kennel Klub 1. UKK CK CERT 3. BTK    
29.12.2009 Letohallen Antoni Di Lorenzo Norsk Dobermann
Klub
1. UKK CK   3. BTK    
   2010                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
16.01.2010 Letohallen Nils Molin Norsk Dobermann
Klub
1. UKK CK CERT 1. BTK bim
17.01.2010 Letohallen Diogo Ramalho Norsk Berner Sennenhundklubb 1. UKK CK CERT 2. BTK  
30.01.2010 Hellerud Henrik Johansson Norsk Schnauzer Bouvier Klubb 2      
31.01.2010 Hellerud Birgitta Svarstad Norsk Grand
Danois Klubb
1. UKK CK 3. BTK
14.02.2010 Letohallen Eli-Marie Klepp Norsk Boxerklubb 3. UKK      
21.02.2010 Annete Edlander Norsk Kennel
Klub
1. UKK CK CERT 2. BTK bim R-CACIB
24.04.2010 Stange Rita Trainin Norsk Welsh Corgi Klubb 1 1. UKK CK CERT 2. BTK  
25.04.2010 Stange Lisbeth Campbell Norsk Dobermann
Klub
1 1. UKK CK CERT 2. BTK
08.05.2010 Kristiansand Diogo Ramalho Norsk Kennel Klub 1. UKK CK CERT 4. BTK      
22.05.2010 Hurdal Knut Blütecher Norsk Myndeklubb 1 1. UKK CK CERT 1. BTK BIR 3.BIS
23.05.2010 Hurdal Gjorgy Tesics Norsk Greyhoundklubb 1 1. UKK CK CERT 1. BTK BIR 4.BIS
23.06.2010 Fredericia,
Danmark
Regina Tromp-Pruijn Dansk Myndeklubb 1 1. UKK Exc        
25.06.2010 Herning,
Danmark
Tamás Jakkel Dansk Kennel Klub 1 1.UKK Exc        
03.07.2010 Trondheim Wislawska Misterka-Kluska Norsk Kennel Klub 1 1.UKK CK   2. BTK   R-CACIB
04.07.2010 Trondheim Arne Foss Norsk Myndeklubb 1 1.UKK CK   1. BTK BIM  
24.07.2010 Våler Leni Finne Åsnes Og Omegn Hundeklubb 1 1. AKK CK CERT 1. BTK BIR   CHAMPIONAT 1.BIG  
25.07.2010 Våler August De Wilde Norsk Eurasierklubb 1 1. AKK CK CERT 1. BTK BIR     4.BIG  
31.07.2010 Lövudden,
Sverige
Mary Parker Svenska
Salukiringen
1          
01.08.2010 Ransäter,
Sverige
Kari Granaas Hansen Svenska Kennelklubben 1 1. AKK CK CERT 1. BTK BIM CACIB CHAMPIONAT    
07.08.2010 Svenstavik,
Sverige
Knut Blütecher Svenska Vinthundklubben 1 3.CHKK CK   3. BTK          
08.08.2010 Svenstavik,
Sverige
Anette Bystrup Svensk Kennel Klub 1 3.CHKK CK              
14.08.2010 Oslo Anne Mcdonalds Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB   3.BIG
15.08.2010 Oslo Frans Gerritsen Norsk Kennel Klub            
28.08.2010 Drammen Leif Ragnar Hjorth Norsk Leonberger Klubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR   2.BIG
29.08.2010 Drammen Salvatore Tripoli Klubben for større selskapshunder 1.CHKK CK   1. BTK BIR   4.BIG
04.09.2010 Lier Ken Allan Salukiutvalget i
Norsk Myndeklubb
  CK        
05.09.2010 Lier Diana Allan Norsk Myndeklubb 2.CHKK CK          
09.10.2010 Hamar Elisabet Janzon Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB   3.BIG
30.10.2010 Letohallen Britt Schøne Brodvall Norsk Miniatyrhund klubb 1.CHKK CK   3. BTK      
31.10.2010 Letohallen John Muldoon Norsk Dalmatinerklubb 1 2.CHKK CK              
13.11.2010 Kongsberg Rui Oliveira Kongsberg Hundeklubb 2.CHKK CK        
27.11.2010 Lillestrøm Saija Juutilainen Norsk Kennel Klub 1 1.CHKK CK              
   2011                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
05.01.2011 Hellerud Ingebjørg Stenhaugen Norsk Schnauzer Bouvier Klubb 1.CHKK CK 2. BTK    
06.01.2011 Hellerud Franciscoo Ruiz Rodriguez Norsk Lhasa Apso Klubb 1.CHKK CK   1. BTK BIM
19.02.2011 Andrew Brace Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   2. BTK   R-CACIB    
09.04.2011 Bergen Marit Sunde Norsk Kennel Klub 1 1.CHKK CK     BIM CACIB    
10.04.2011 Manger Wim Wiersma Irsk Ulvehundklubb Norge 1 1.CHKK CK   1. BTK BIR     1.BIG BIS
30.04.2011 Letohallen Anette Bystrup Norsk Berner Sennenhundklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR 2.BIG
07.05.2011 Kristiansand Bjørg Foss Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   2. BTK      
04.06.2011 Drammen Kitty Sjong Norsk Kennel Klub Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIM CACIB  
11.06.2011 Hadeland Bitte Ahrens Norsk Greyhoundklubb Excellent 2.CHKK CK   3. BTK      
12.06.2011 Hadeland Henrik Härling Norsk Myndeklubb Excellent 2.CHKK CK   3. BTK      
18.06.2011 Oppdal Laurent Heinesche Gauldal hundeklubb Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIR   1.BIG 3.BIS
19.06.2011 Oppdal Calin Simu Gauldal hundeklubb Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIR   2.BIG  
02.07.2010 Trondheim Anette Edlander Norsk Myndeklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR  
03.07.2011 Trondheim Eva Ekstam Norsk Kennel Klub 1 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB 1.BIG 2.BIS
16.07.2011 Solør Elisabeth Wranèus Norsk Eurasierklubb Excellent 1. AKK CK   1. BTK BIR     2.BIG
17.07.2011 Solør Eli Marie Klepp Åsnes og Omegn hundeklubb Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIM      
24.07.2011 Lövudden,
Sverige
Janet Littell Adam Svenska Vinthundklubben 1            
25.07.2011 Lövudden,
Sverige
David Graham Svenska Vinthundklubben 1            
28.07.2011 Vejen,
Danmark
Rainer Vuorinen Dansk Kennel Klub 1 1. AKK CK R-CERT 4. BTK    
29.07.2011 Vejen,
Danmark
Johan J. Juslin Dansk Kennel Klub 1 1. AKK CK CERT 2. BTK   R-CACIB CHAMPIONAT
30.07.2011 Vejen,
Danmark
Edwina Thomas Dansk Kennel Klub 1 1. AKK CK   2. BTK   R-CACIB
31.07.2011 Vejen,
Danmark
Marit Sunde Dansk Kennel Klub 1 1. AKK CK   2. BTK   R-CACIB
06.08.2011 Nesbyen Jelena Kruus Norsk Tibetansk Terrier Klubb Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIR    
07.08.2011 Nesbyen Luane Williams Norsk Myndeklubb Excellent 2.CHKK CK   2. BTK        
20.08.2011 Lier Juan Carlos Vasconsellos Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb 3.CHKK              
 
21.08.2011 Bjerke Knut F. Blütecher Norsk Kennelklub Excellent 2.CHKK CK   2. BTK        
 
10.10.2011 Hamar Birgitta Svarstad Norsk Kennel Klub Excellent 3.CHKK CK              
22.10.2011 Letohallen Steven Seymour Norsk Miniatyrhund Klubb Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIR     2.BIG
 
23.10.2011 Letohallen Rita Reyniers Norsk Miniatyrhund Klubb Avd. Oslo/Akershus Excellent 1.CHKK CK   1. BTK BIR     2.BIG
 
29.10.2011 Letohallen Matti Luoso Norsk Dalmatiner Klubb Excellent 2.CHKK CK   2. BTK        
 
30.10.2011 Letohallen Gabriela Veiga Norsk Lhasa Apso Klubb Excellent 3.CHKK CK   3. BTK  
27.11.2011 Lillestrøm Brit Schøne Brodvall Norsk Kennel Klub Excellent 2.CHKK CK   3. BTK        
 
29.12.2012 Letohallen Antonio
Di Lorenzo
Norsk Dobermann klubb Excellent 1.CHKK CK   2. BTK          
   2012                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
12.02.2012 Letohallen Bjørg Foss Norsk Welsh Corgi Klubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR   2.BIG
19.02.2012 Luís Manuel Calado Catalan Norsk Kennelklub 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB    
 
03.03.2012 Letohallen Rajic Branislav Norsk Rottweilerklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIM      
 
18.08.2012 Bjerke Jean Jacques-Dupas Norsk Kennel Klub Exc                
19.08.2012 Lier Starr White Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb   CK      
25.08.2012 Støren Bjørg Foss
Trondheim Selskapshundklubb exc 1.CHKK CK   2. BTK  
26.08.2012 Støren Juutilainen, Saija
Norsk Lagotto Klubb exc 1.CHKK CK   1. BTK BIR
09.09.2012 Drammen Mähönen, Markku Norsk Myndeklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIM  
15.09.2012 Vejen, Danmark Francesco Cochetti Dansk Kennel Klub 1.CHKK CK   2.BTK   R-CACIB    

 

16.09.2012 Vejen, Danmark Blaz Kavcic Dansk Kennel Klub 2.CHKK CK   3.BTK        

 

06.10.2012 Eidsvoll Nils Molin Norsk Pinscherklubb 1.CHKK CK   1.BTK BIR 4.BIG  
07.10.2012 Eidsvoll Åke Cronander Norsk Dobermann klubb 1.CHKK            
13.10.2012 Hamar José Homem De Mello Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   1.BTK BIM CACIB    
20.10.2012 Eidsvoll Anatoli Zhuk Norsk Miniatyr Hundklubb 1.CHKK CK   1.BTK BIR 2.BIG  
21.10.2012 Eidsvoll Jose Miguel D. Sanchez Norsk Papillon og Phalene Klubb 1.CHKK CK   1.BTK BIR    
03.11.2012 Herning, Danmark Hetty Lee-Grevelt Dansk Kennel Klub 2.CHKK            
04.11.2012 Herning, Danmark Roberto Schill Dansk Kennel Klub 3.CHKK CK          
24.11.2012 Lillestrøm Dan Ericsson Norsk Kennel Klub 2.CHKK CK   3. BTK   R-CACIB    
15.12.2012 Stockholm, Sverige Bjørg Foss Svenska Kennelklubben 2.CHKK CK   2. BTK   R-CACIB    
29.12.2012 Letohallen Dubravka Reicher Norsk Dobermann Klubb 1.CHKK CK   2. BTK        
   2013                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
09.02.2013 Exporama, Hellerud Charlotte Høier Norsk Welsh Corgi Klubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR   1.BIG 4.BIS
10.02.2013 Exporama, Hellerud Saija Juutilainen Norsk Boxerklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR   1.BIG  
23.02.2013 Peter F. Berchtold Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB 2.BIG  
06.04.2013 Manger Jo Schepers Norsk Ulvehundklubb 1.CHKK CK   1. BTK BIR     4.BIS
07.04.2013 Bergen Wera Hübenthal Norsk Kennel Klub 1.CHKK CK   2. BTK   R-CACIB    
27.04.2013 Letohallen Jose Vidal Montero Norsk Berner Sennenhundklubb Exc 1.CHKK CK   1. BTK BIM      
28.04.2013 Letohallen György Tesics Norsk Dobermann Klub Exc 1.CHKK CK   1. BTK BIR   1.BIG 2.BIS
04.05.2013 Roskilde, Danmark Matti Tuominen Dansk Kennel Klub Exc 2.CHKK CK   2. BTK        
05.05.2013 Roskilde, Danmark Saija Juutilainen Dansk Kennel Klub Exc 1.CHKK CK   1. BTK BIR CACIB    
18.05.2013 Gran, Hadeland Jarmo Vourinen
Norsk Greyhoundklubb Exc 1.CHKK CK   2. BTK        
19.05.2013 Gran, Hadeland Jerry Robertson
Norsk Myndeklubb Exc 4.CHKK CK   4. BTK        
01.06.2013 Drammen Eli-Marie Klepp Norsk Kennel Klub, int.. Exc 1.CHKK CK   1. BTK BIM CACIB    
22.06.2013 Oppdal Benny Blid Von Schedvin Oppdal Hundeklubb Exc 1.CHKK CK   1. BTK BIR   2.BIG  
06.07.2013 Trondheim Gerard Jipping Norsk Kennel Klubb int. exc 3.CHKK CK   3. BTK        
07.07.2013 Trondheim Ingela Kyrklund Norsk Myndeklubb avd. Trøndelag exc 3.CHKK CK            
13.07.2013 Vålerbanen Miklos Levente Norsk Eurasierklubb exc 1.CHKK CK   3.BTK        
14.07.2013 Vålerbanen Malgorzata Supronowicz Åsnes og Omegn Hundeklubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     4.BIG
28.07.2013 Tammsvik, Sverige Lena Stålhandske Svenska Vinthundklubben exc                
24.08.2013 Oslo Åge Gjetnes Norsk Kennel Klubb int. exc 1.CHKK CK   2.BTK   CACIB      
25.08.2013 Lillestrøm Meike DeHaney Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb exc 4.CHKK CK             BIS Bevegelser
26.10.2013 Letohallen Karl-Erik Johansson Norsk Dalmatiner Klubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIM        
27.10.2013 Letohallen Benny Blid von Schedvin Norsk Lhasa Apso Klubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     4.BIG  
16.11.2013 Lillestrøm Claudio De Giuliani Norsk Kennel Klub int. exc 4.CHKK                
28.12.2013 Letohallen Frank Kane Norsk Dobermann Klub exc 1.CHKK CK   1.BTK BIM        
   2014                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
26.01.2014 Exporama, Hellerud Branislav Rajic Norsk Grand Danois Klubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR        
   2015                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
03.01.2015 Gøteborg, Sverige Ligita Zake Svenska Kennelklubben exc                  
04.01.2015 Gøteborg, Sverige Frank Sabella Svenska Kennelklubben exc                  
22.02.2015 Knut Fr. Blütecher Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR CACIB   4.BIG  
08.03.2015 Letohallen John Walsh Norsk Miniatyrhund Klubb, Oslo/Akershus exc 2.CHKK CK   2.BTK          
11.04.2015 Manger Louis Dehaes Irsk Ulvehundklubb exc 1.BKK CK   3.BTK          
12.04.2015 Bergen Hannele Jokisilta Norsk Kennel Klub exc 2.CHKK CK   2.BTK          
25.04.2015 Letohallen Marion Finney Norsk Berner Sennenhundklubb exc 2.CHKK CK   2.BTK          
23.05.2015 Gran, Hadeland Andreja Novak Norsk Greyhoundklubb exc 3.CHKK CK   3.BTK          
24.05.2015 Gran, Hadeland Göran Bodegård Norsk Myndeklubb exc 2.CHKK CK   3.BTK          
06.06.2015 Drammen Torbjörn Skaar Norsk Kennel Klub exc 3.CHKK CK   4.BTK          
13.06.2015 Oppdal Wera Hübental Romsdal Hundeklubb exc 2.CHKK CK   3.BTK          
14.06.2015 Oppdal Tanya Ahlman-Stockmari Oppdal Hundeklubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     3.BIG  
05.07.2015 Trondheim Kirsti Louhi Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   1.BTK BIM CACIB      
10.07.2015 Tvååker, Sverige Christophe Coppel SKK Tvååker Internationell exc                  
11.07.2015 Tvååker, Sverige Tino Peharl SKK Tvååker Nationell exc   CK              
15.08.2015 Drammen Zafra Sirik Norsk Leonberger Klubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     2.BIG  
16.08.2015 Drammen Espen Engh, Norsk Basenjiklubb exc 1.CHKK CK   1.BTK BIR     BIG BIS
22.08.2015 Broholm, Danmark Olaf Knauber Myndeklubben exc                  
23.08.2015 Broholm, Danmark Stephen Wheeler Myndeklubben exc 4.CHKK     4.BTK          
29.08.2015 Støren Myrna Shiboleth Trøndelag Selskapshundklubb exc 2.CHKK CK   2.BTK          
30.08.2015 Støren Christopher Coppel Norsk Lagotto Klubb exc 2.CHKK CK   2.BTK          
04.09.2015 Lillestrøm Brian Duggan Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb exc 4.CHKK                
05.09.2015 Lillestrøm Juan Carlos Vasconsellos Norsk Kennel Klub exc 4.CHKK                
27.09.2015 Rogaland Annika Ulltveit-Moe Norsk Kennel Klub exc 2.CHKK CK   2.BTK   R-CACIB      
17.10.2015 Hamar Petter Fogstad Norsk Kennel Klub exc 3.CHKK CK   3.BTK          
   2016                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
28.12.2016 Letohallen György Tesics Norsk Dobermann Klub Exc 1.VTKK CK   1.BTK BIM        
   2017                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
21.01.2017 Letohallen Saija Juutilainen Norsk Schnauzer Bouvier Klubb exc 1.VTKK CK   1.BTK BIR     BIG-2  
18.02.2017 Miklós Levente Norsk Kennel Klub Exc 2.VTKK CK   3.BTK          
05.03.2017 Letohallen Charlotte Høier Norsk Miniatyrhund Klubb exc 1.VTKK CK   1.BTK BIR     BIG BIS-Veteran
19.03.2017 Kristiansand Säde Hohteri Norsk Kennel Klub exc 1.VTKK CK   2.BTK      

 

 
29.04.2017 Letohallen Javinder Singh Pawar Norsk Berner Sennenhundklubb  exc 1.VTKK CK   1.BTK BIR    

 

BIR veteran
14.05.2017 Ålesund Espen Engh Norsk Kennel Klub exc 1.VTKK CK   1.BTK BIM       BIR veteran
03.06.2017 Hadeland Jennifer Dove Norsk Greyhound Klubb  exc 2.VTKK            

 

 
04.06.2017 Hadeland Nina Neswadba Norsk Myndeklubb  exc 1.VTKK CK   4.BTK      

 

BIS-3 veteran
11.06.2017 Ekeberg Anca Giura Norsk Kennel Klub exc 1.VTHKK CK   1.BTK BIM R-CACIB  

 

BIR veteran
24.06.2017 Hvam Videregående skole Sharon Kinney Salukiutvalget i NMK exc 1.VTKK CK   3.BTK         BIS Veteran
01.07.2017 Trondheim,
Rotvoll
Agneta Doverholt Norsk Myndeklubb Trøndelag exc 1.VTKK CK   1.BTK BIR       BIS veteran
02.07.2017 Trondheim Rodi Hübenthal Norsk Kennel Klub exc 1.VTKK CK   1.BTK BIR     BIG-4 BIR veteran
05.08.2017 Svenstavik, Sverige

Sade Hohteri

SvVK national exc 1.VTKK CK   3.BTK         BIM Veteran
06.08.2017 Svenstavik, Sverige

Marie Gadolin

SKK International exc 1.VTKK CK   3.BTK         BIM veteran
19.08.2017 Lillehammer Mark Cocozza Norsk Kennel Klub exc 1.VTKK CK   1.BTK BIM       BIS-3 veteran
27.08.2017 Drammen Jasna Matejcic Norsk Basenjiklubb exc 1.VTKK CK   2.BTK         BIR veteran