Saluki Norge! Heading
Saluki - Norge
Utstillingsresultater
   
   
Saluki Norge Titler: C.I.B* N SE DK FI UCH
Saluki Norge Navn: Sinaxs Damir
Saluki Norge Født: 09. mars 2014
Saluki Norge Eier: Jorunn & Per Helge Land
   
Årets utstillingssaluki
Saluki Norge 2015 nr. 6
Saluki Norge 2016 nr. 3

Årets mestvinnende saluki på NKK utstillinger

Saluki Norge 2016 nr. 3
  Sinaxs Damir
Sinaxs Damir
Foto fra Jorunn Land
   2014                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
28.12.2014 Letohallen Andi Hudono Norsk Doberman Klubb Exc 1.JKK CK R-CERT 3.BHK          
   2015                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
03.01.2015 Gøteborg, Sverige Ligita Zake Svenska Kennelklubben 2 2.JKK                
04.01.2015 Gøteborg, Sverige Frank Sabella Svenska Kennelklubben exc 2.JKK CK              
07.02.2015 Exporama, Hellerud Pedro Sanches Dellerue Norsk Welsh Corgi Klubb exc 1.JKK                
08.02.2015 Exporama, Hellerud Tina Taulos Norsk Boxerklubb exc 3.JKK                
22.02.2015 Knut Fr. Blütecher Norsk Kennel Klub exc 1.JKK CK R-CERT 3.BHK          
08.03.2015 Letohallen John Walsh Norsk Miniatyrhund Klubb, Oslo/Akershus exc 2.JKK                
11.04.2015 Manger Louis Dehaes Irsk Ulvehundklubb exc 1.JKK CK CERT 1.BHK BIM       BIS-2 Junior
12.04.2015 Bergen Hannele Jokisilta Norsk Kennel Klub exc 1.JKK CK CERT 2.BHK          
25.04.2015 Letohallen Marion Finney Norsk Berner Sennenhundklubb 2 2.JKK                
04.07.2015 Trondheim Knut Blütecher Norsk Myndeklubb exc 1.UKK CK   2.BHK         BIS-3 unghund
05.07.2015 Trondheim Kirsti Louhi Norsk Kennel Klub exc 1.UKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-1  
10.07.2015 Tvååker, Sverige Christophe Coppel SKK Tvååker Internationell exc 1.UKK CK              
11.07.2015 Tvååker, Sverige Tino Peharl SKK Tvååker Nationell exc 1.UKK CK              
25.07.2015 Ransäter, Sverige William Usherwood SKK Ransäter Internationell exc 1.UKK CK CERT 2.BHK   R-CACIB      
01.08.2015 Svenstavik, Sverige Petter Fogstad Svenstavik Nationell exc 1.UKK                
02.08.2015 Svenstavik, Sverige Annica Uppström Svenstavik Internationell exc 1.UKK CK CERT 3.BHK          
22.08.2015 Broholm, Danmark Olaf Knauber Myndeklubben exc 4.JKK CK              
23.08.2015 Broholm, Danmark Stephen Wheeler Myndeklubben exc 1.JKK CK              
29.08.2015 Støren Myrna Shiboleth Trøndelag Selskapshundklubb exc 1.UKK CK   2.BHK          
30.08.2015 Støren Christopher Coppel Norsk Lagotto Klubb exc 1.UKK CK   1.BHK BIR     BIG-2  
04.09.2015 Lillestrøm Brian Duggan Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb exc 2.JKK CK              
05.09.2015 Lillestrøm Juan Carlos Vasconsellos Norsk Kennel Klub exc                  
27.09.2015 Rogaland Annika Ulltveit-Moe Norsk Kennel Klub exc 1.UKK CK              
17.10.2015 Hamar Petter Fogstad Norsk Kennel Klub exc 1.UKK                
07.11.2015 Letohallen Jose M. Sanches Norsk Miniatyrhund Klubb exc 1.UKK CK   1.BHK BIM        
08.11.2015 Letohallen Olga Sinko Kupiyanova Norsk Miniatyrhund Klubb exc 1.UKK CK   2.BHK          
31.12.2015 Letohallen Erodotos Neofytou Norsk Dobermann Klub exc 1.UKK CK   1.BHK BIM        
   2016                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
09.01.2016 Gøteborg, Sverige Jose montero Vidal My Dog - Svenska Kennelklubben Int exc 2.UKK CK              
10.01.2016 Gøteborg, Sverige Agneta Kappers My Dog - Svenska Kennelklubben Int exc 4.UKK                
20.02.2016 Paula Heikkinen-Lehkonen Norsk Kennel Klub exc 1.UKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-2
13.03.2016 Kristiansand Miklós Levente Norsk Kennel Klub exc 1.AKK CK CERT 2.BHK   R-CACIB Champ    
16.04.2016 Bergen Jochen H. Eberhardt Norsk Kennel Klub exc 2.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB      
17.04.2016 Manger Marie-Christine Delabelle Irsk Ulvehundklubb Norge exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
04.06.2016 Drammen Lotta Brun Salukiutvalget i NMK Exc   CK              
05.06.2016 Drammen Knut Fr. Blütecher Norsk Kennel Klub Exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
11.06.2016 Vejen, Danmark Gunnar Nymann Dansk Kennel Klub Exc 4.CHKK CK              
12.06.2016 Vejen, Danmark J. Schepers Dansk Kennel Klub Exc 2.CHKK CK 2.BHK   R-CACIB Champ    
09.07.2016 Alfta, Sverige Irina Poletaeva SKK Int Exc                  
10.07.2016 Alfta, Sverige Sibylle Benoit SVVK Exc                  
02.07.2016 Trondheim Nicklas Eriksson Norsk Myndeklubb Exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
03.07.2016 Trondheim Hanne Berit Husby Norsk Kennel Klub Exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
30.07.2016 Ransâter, Sverige Horst Kliebenstein SKK int Exc 3.CHKK             :  
06.08.2016 Svenstavik, Sverige Jetta Tschokkinen Svenska Vithundklubben 1 2.CHKK CK           :  
07.08.2016 Svenstavik, Sverige Brit Schöne Bordwall Svenska Kennelklubben Int. 1 3.CHKK CK   4.BHK       :  
14.08.2016 Lillehammer Nikola Smolic Norsk Kennel Klub 1 3.CHKK                
04.09.2016 Drammen Ingela Kyrklund Norsk Myndeklubb Exc 1.CHKK CK   2.BHK          
19.11.2016 Lillestrøm Maija Lehtonen Norsk Kennel Klub Exc 4.CHKK                
28.12.2016 Letohallen György Tesics Norsk Dobermann Klub Exc 1.CHKK CK   1.BHK BIR     BIG-3  
   2017                          
  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
05.01.2017 Gøteborg, Sverige Nina Karlsdotter My Dog - Svenska Kennelklubben Int exc 3.CHKK CK              
06.01.2017 Gøteborg, Sverige Arvid Göransson My Dog - Svenska Kennelklubben Int exc 3.CHKK CK              
21.01.2017 Letohallen Saija Juutilainen Norsk Schnauzer Bouvier Klubb exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
18.02.2017 Miklós Levente Norsk Kennel Klub Exc 1.CHKK CK   3.BHK       :  
05.03.2017 Letohallen Charlotte Høier Norsk Miniatyrhund Klubb exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM    

 

 
19.03.2017 Kristiansand Säde Hohteri Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB  

 

 
14.05.2017 Ålesund Espen Engh Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-4:  
11.06.2017 Ekeberg Anca Giura Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB  

 

 
24.06.2017 Hvam Videregående skole Sharon Kinney Salukiutvalget i NMK exc 4.CHKK CK            
01.07.2017 Trondheim,
Rotvoll
Agneta Doverholt Norsk Myndeklubb Trøndelag exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM      
02.07.2017 Trondheim Rodi Hübenthal Norsk Kennel Klub exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB    
15.07.2017 Piteå, Sverige Hans Almgren   exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB    
16.07.2017 Oulu, Finland

Mijatovic Jadranka

  exc 2.CHKK              
23.07.2017 Kemi, Finland Tanya Ahlman-Stockmari Kemi International exc 1.CHKK CK Cert 2.BHK   R-CACIB Champ  
29.07.2017 Ransâter, Sverige Carl Gunnar Stafberg SKK International exc 3.CHKK CK            
05.08.2017 Svenstavik, Sverige

Sade Hohteri

SvVK national exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM      
06.08.2017 Svenstavik, Sverige

Marie Gadolin

SKK International exc 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB    
19.08.2017 Lillehammer Mark Cocozza Norsk Kennel Klub exc 2.JKK CK   3.BHK