Saluki Norge! Heading
Saluki - Norge
Utstillingsresultater - 2019 bakover
Horten, 01. juni 2019 Salukispesialen 2019, Salukiutvalget i NMK
Antall hunder: 15 + 26 (2 uoff)
Dommer: Johanne Mahon, England
Sted: Borrehaugene
Foto: Joanna Engvik
BIR BIM: Sinaxs Damir BIR BIR BIR BIS, CERT, BIS Unghund: Hikmat Hariza Danone
BIR BH-2, BIM Veteran: Michaelkors BT-2: Amiyat Evona Sinaxs
BIR BH-3: BIM Brukshund: Biscotti Dani Diinaamiit Noor Inca BIR BIR BT-3, BIS Brukshund, Beste bevegelser: Qatiifah Amal Amirah
BIR BH-4, CERT: La Cruz Farlat BIR BT-4, R-CERT: Cinderella Av Min Tera
BIR R-CERT: Ta'zim Khaziin  
   
BIR BIS Junior: Sharwassim Faizah  
BIR BIS Unghund: Hikmat Hariza Danone  
BIR BIM Unghund: Conrad Av Min Tera  
BIR BIS Brukshund: Qatiifah Amal Amirah  
BIR BIM Brukshund: Biscotti Dani Diinaamiit Noor Inca  
BIR BIS Veteran: Caravan Cantara Ila Masudah Itheram  
BIR BIM Veteran: Michaelkors  
BIR BIS Monorchid: Noor Inca Bar Caramel  
BIR Beste Hode og Uttrykk: Ta'zim Kalilah Sinaxs  
BIR Beste Bevegelser: Qatiifah Amal Amirah  
BIR Beste Par: Noor Inca Bar Mocca og Noor Inca Bar Caramel  
BIR Beste Oppdretter: Kennel Min Tera  
BIR Beste Avlsgruppe: Kennel Min Tera  
         
           
         
hannhunder

Monorchidklasse (uoffisiell)

tisper
E/1     BIR BIR BIS Monorchid, Beste Par: Noor Inca Bar Caramel        
E/2     Loveshack's Assisi Rosso        
hannhunder

Juniorklasse

tisper
        E/1     BIR BIS Junior: Sharwassim Faizah
        E/2     Dhawati Aisha Ramad
hannhunder Unghundklasse tisper
E/1     BIR BIM Unghund: Conrad Av Min Tera E/1 CK BT 1 BIR BIR BIR BIS, CERT, BIS Unghund: Hikmat Hariza Danone
        E/2 CK BT 4 BIR R-CERT: Cinderella Av Min Tera
hannhunder Åpenklasse tisper
E/1 CK   BIR R-CERT: Ta'zim Khaziin E/1 CK   Amasoneland's Midsummer Titania
E/2 CK   Noor Inca Coffee Chaser E/2 CK   Hala Angel's Almas Diamond
E/3 CK BH 4 BIR CERT: La Cruz Farlat E/3 CK   Taylar Av Vilje Og Ve
V/4     Canapus Sanctus E/4     Davu Jumanji Lani Pegaah
V     Sharwassim Cajib V     Noor Inca Coffee Spiced Irish
V     Noor Inca Coffee Flip V     Knightellington Ebrisimi
hannhunder Brukshundklasse tisper
E/1 CK BH 3 BIR BIM Brukshund: Biscotti Dani Diinaamiit Noor Inca E/1 CK BT 3 BIR BIR BIS Brukshund, Beste bevegelser: Qatiifah Amal Amirah
E/2 CK   Sinaxs Chamsin E/2 CK   Badiah Av Min Tera
        E/3     Yazyasirah's Ayishah
        V/4     Mwinda Zibiah
hannhunder

Championklasse

tisper
E/1 CK BH 1 BIR BIM: Sinaxs Damir E/1 CK BT 2 Amiyat Evona Sinaxs
E/2 CK   Midbar Kishuf Tarabin E/2 CK   BIR Beste Hode og Uttrykk: Ta'zim Kalilah Sinaxs
E/3 CK   Amasoneland's Peer Gynts Serenade E/3 CK   Sharwassim Bahija Burams
E/4 CK   Benjamin Av Min Tera E/4     Hala Angel's Amani Night
        E     Amasoneland's Midsummer Hippolyta
        V     Sinaxs Caliana
        V     Elsto Bano-khariz
hannhunder

Veteranklasse

tisper
E/1 CK BH 2 BIR BIM Veteran: Michaelkors E/1 CK   BIR BIS Veteran: Caravan Cantara Ila Masudah Itheram
E/2 CK   Caravan Brins Khamsin Ibn Bahiim E/2 CK   BIR Beste Par: Noor Inca Bar Mocca
        E/3     Caravan Zariefa
        V/4     Biscotti Baaz Basmah
        V     Andromeda Av Min Tera
Innsending av resultater:
Har hunden din vært på utstilling?
Send resultater og ilder til:
we@saluki-norway.com:
Du må ha med disse opplysningene
dot Komplett beste hannhund/tispe-plasseringer
dot Dommer(rase, gruppe, BIS)
dot Antall påmeldte tisper/hannhunder
Vi vil også gjerne ha:
dot BIR og BIM-bilde
dot BIR og BIM-valp bilde
dot Bilder av CACIB og CERT vinnere
Resultater i Norge
dot 2017
dot 2016
dot 2015
dot 2014
dot 2013
dot 2012
dot 2011
dot 2010
dot 2009
dot 2008
dot 2007
dot 2006
dot 2005
dot 2004
dot 2003