Salukispesialen, 11. september 2022
Salukiutvalget - Norsk Myndeklubb
Antall hunder: 17 + 21 (1 + 3 + 1 uoff)
Dommer: Darko Petreski, Kroatia
Sted: Drammen Hundepark
Fullstendig resultat og kritikker >>


BIM: Famerelle Alvarinho Quinntara
BH-2, CERT: Badavie Forever Yours
BH-3, R-CERT: 
Snej's Alan Titchmars
BH-4: 
Ta'Zim Khaziin
BIS:
 Famerelle Ansonica
BT-2: Ta'Zim Kalilah Sinaxs
BT-3: Sinaxs Caliana
BT-4: Amiyat Evona Sinaxs

BIS, Beste bevegelser: Famerelle Ansonica
BIM, Beste hode og uttrykk: Famerelle Alvarinho Quinntara
BIS valp: Faris Z Tripu
BIM valp: Lady Erah'na Aer Roisin Sinaxs
BIS junior: Snej's Albertine
BIM junior: Snej's Artemis
BIS unghund: Sadaqa Oziza Al Hawah
BIM unghund: Snej's Alan Titchmars
BIS brukshund: Dhawati Aisha Ramad
BIS veteran: Sinaxs Caliana
BIM veteran: Sinaxs Damir
Beste Par:
 Amasoneland's Peer Gynts Serenade & Taylar av Vilje og Ve
Beste Oppdretter: Kennel Sinax
BIS Monorchid: Loveshack’s Assisi Rosso


Valpeklasse hanner 4-6 mnd
1 HP BIS-VALP: Faris Z Tripu

Juniorklasse hanner
E/1 CK, BIM-JUNIOR: Snej's Artemis
VG/2: Sinaxs Eijaz
VG/3: Elliott av Min Tera

Unghundklasse hanner
E/1 CK, BH-3, R-CERT, BIM-UNGHUND: Snej's Alan Titchmars
E/2 CK: Baklava's X-Mas Gift U know
VG/3: Dominique av Min Tera
VG/4: Daryouch av Min Tera

Åpenklasse hanner
E/1 CK, BH-2, CERT: Badavie Forever Yours
E/2 CK: Baklava's X-mas Shining Star
VG/3: Hala Angel's Atif Midnight

Championklasse hanner
E/1 CK, BIM, Beste hode og uttrykk: Famerelle Alvarinho Quinntara
E/1 CK, BH-4: Ta'Zim Khaziin
VG/3: Famerelle Aragones
VG/4: Cyril av Min Tera

Veteranklasse hanner
E/1 CK, BIM-VETERAN: Sinaxs Damir
E/2: Amasoneland's Peer Gynts Serenade
E/3: Badavie Xantino

Valpeklasse tisper 4-6 mnd
1 HP, BIM-VALP: Lady Erah'na Aer Roisin Sinaxs
2: Lady Erah'na Aer Winona
3: Derby Lazuryt

Juniorklasse tisper
E/1 CK, BIS-JUNIOR: Snej's Albertine
E/2: Sinaxs Elmira
VG/3: Mala's Amal Elmira Sadaqa

Unghundklasse tisper
E/1 CK, CERT, BIS-UNGHUND: Sadaqa Oziza Al Hawah
VG/2: Snej's Aloha

Åpenklasse tisper
E/1 CK, R-CERT: El-Ubaid's Avantgarde
E/2: El-Ubaid's Zaraphina
E/3: Sadaqa Nimrah Hiyam
VG/4: Badavie Great Northern Morning

Brukshundklasse tisper
E/1 CK, BIS-BRUKSHUND: Dhawati Aisha Ramad

Championklasse tisper
E/1 CK, BIS, Beste bevegelser: Famerelle Ansonica
E/2 CK, BT-2: Ta'Zim Kalilah Sinaxs
E/3 CK, BT-4: Amiyat Evona Sinaxs
E/4 CK: Famerelle Aranel
E: Cinderella av Min Tera
E: Dabka's Xindy
VG: Hala Angel's Ana
VG: Amasoneland's Midsummer Hippolyta
VG: Hala Angel's Amani Night
VG: Sommarvindens Star Light

Veteranklasse tisper
E/1 CK, BT-3, BIS-VETERAN: Sinaxs Caliana