Januar    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
19.01.2019 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb Eidsvoll,
Letohallen
Petter Fodstad,
Norge
Resultat
20.01.2019 Norsk Grand Danois Klubb Eidsvoll,
Letohallen
Guenther Ehrenreich,
Østerrike
Resultat

Februar    

Dato Klubb Sted Dommer  Resultat
10.02.2019 Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb Etne,
Skakkehallen
Kurt Nilsson,
Sverige
Ingen deltagere
15.02.2019
Nordisk 
Norsk Kennel Klub

Bø i Telemark,
Telemarkshallen

Nicklas Eriksson,
Sverige
Resultat
16.02.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub

Bø i Telemark,
Telemarkshallen

Marie Gadolin,
Sverige
Resultat
24.02.2019 Nordhordland Hundeklubb Lindås,
Lindåshallen
Gunnar Nymann,
Danmark
Resultat

Mars    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
02.03.2019 Norsk Miniatyrhund Klubb Eidsvoll,
Letohallen
Jao Vasco Pocas,
Portugal
Resultat
03.03.2019  Norsk Miniatyrhund Klubb Oslo/Akershus  Eidsvoll,
Letohallen
Zafra Sirik,
Israel
Resultat
16.03.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Kristiansand, Sørlandshallen Nina Karlsdotter,
Sverige
Resultat
30.03.2019  Norsk Miniatyrhund Klubb Nordnorge Nordkjosbotn  Marco Marabotto,
Italia
Resultat
31.03.2019  Norsk Miniatyrhund Klubb  Helgeland

Nordkjosbotn  Astrid Lundava,
Estonia
Ingen deltagere

April    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
06.04.2019
Nordisk 
Norsk Kennel Klub Bergen,
Racketsenter
Knut Fr. Blütecher,
Norge
Resultat
07.04.2019 Irsk Ulvehundklubb Norge  Laksevåg,
Frøyahallen
Wim Wiersma,
Nederland
Resultat
13.04.2019 Norsk Miniatyrhund Klubb Rogaland

Varhaug,
Varhaughallen
Anca Giura,
Romania
Resultat
14.04.2019 Norsk Miniatyrhund Klubb Sogn og Fjorande

Varhaug,
Varhaughallen
Antonio Di Lorenzo,
Norge
Resultat
21.04.2019 Klubben For Gårds- Og Fjellhunder Eidsvoll,
Letohallen
Zlatko Jojkic,
Serbia
Resultat
27.04.2019 Norsk Berner Sennenhundklubb  Eidsvoll,
Letohallen
Lisbeth Mach,
Sveits
Resultat
27.04.2019 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Kvalsund Flerbrukshall Tino Pehar,
Kroatia
Ingen deltagere
27.04.2019 Surnadal og Rindal Hundeklubb  Sunndalsøra Svante Frisk,
Sverige
Ingen deltagere
28.04.2019 Norsk Dobermann Klub  Eidsvoll,
Letohallen
Arne Foss,
Norge
Resultat
28.04.2019 Vest-Finnmark Fuglehundklubb  Kvalsund Flerbrukshall Pirjo Aaltonen,
Finland
Ingen deltagere
28.04.2019 Sunndal Hundeklubb  Sunndalsøra Carmen Navarro Guisado, Spania Resultat

Mai    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
04.05.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Nordvestlandet Ålesund,
Sb-Møre Arena
Lotta Yvonne L. Brun,
Spania
Resultat
05.05.2019
Nordisk 
Norsk Kennel Klub Nordvestlandet Ålesund,
Sb-Møre Arena
Ingela Kyrklund,
Sverige
Resultat
25.05.2019  Tromsø Hundeklubb  Tromsø Per Iversen,
Norge
Resultat
25.05.2019 Norsk Tibetansk Terrier Klubb  Nes Lilliane De Ridder, Belgia Resultat
26.05.2019 Sør-Rogaland Brukshund Klubb  Orre Elzbieta Chwalibog,
Polen
Resultat
26.05.2019
Internasjonal
Norsk Kennel Klub/Troms og Finnmark Tromsø,
Mandelasletta
Regina Tromp-Pruijn, Nederland Resultat
26.05.2019 Norsk Shih Tzu Klubb  Østlandet Marianne Holm,
Finland
Resultat

Juni    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
01.06.2019  SALUKISPESIALEN
Norsk Myndeklubb
Borrehaugene
3182 Borre
Joanne Mahon,
England
Resultat
02.06.2019
Nordisk 
Norsk Kennel Klub Sandefjord,
Oslofjord convention senter
Per Lundström,
Sverige
Resultat
08.06.2019  Norsk Greyhound Klubb  Hotel Hadeland,
Gran
Iren Naarits,
Estland
Resultat
09.06.2019 Norsk Myndeklubb  Hotel Hadeland,
Gran
Vittorio Passerino,
Italia
Resultat
15.06.2019 Salten Brukshundklubb  Bodø Nenad Maric,
Serbia
Ingen deltagere
16.06.2019 Vågan Hundeklubb  Bodø Ratibor Cekic,
Serbia
Ingen deltagere
21/22.06.2019  Kirkenes og Omegn Hundeklubb  Kirkenes Antonio Di Lorenzo,
Norge
Ingen deltagere
22/23.06.2019 Orkdal Hundeklubb  Storås,
Heggøya
Arvid Gøransson,
Sverige
Ingen deltagere
29.06.2019 Norsk Myndeklubb avd. Trøndelag  Trondheim Markku Mähönen,
Finland
Resultat
30.06.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Trondheim Ludovica Salamon,
Italia
Resultat

Juli    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
06.07.2019  Ytre Helgeland Hundeklubb  Leirfjord Marie Pettersen,
Danmark
Resultat
07.07.2019 Alstahaug Jeger og Fiske Forrening  Leirfjord Arne Foss,
Norge
Resultat
13.07.2019 Sunnmøre Hundeklubb 

Tresfjord Andrew Beare,
Irland
Resultat
14.07.2019 Vestnes Hundeklubb  Tresfjord Berri Beare,
Irland
Resultat
20.07.2019 Norsk Eurasierklubb

Vålerbanen Branislav Rajic,
Slovenia
Resultat
21.07.2019 Norsk Eurasierklubb Østlandet  Vålerbanen Eli-Marie Klepp,
Norge
Resultat
27.07.2019 Drøbak Hundeklubb Råde Shaun Watson,
Kypros
Resultat
27.07.2019 Vågan Hundeklubb  Laukvika,
Vågan
Michael Leonard,
Irland
Ingen Deltagere
27.07.2019 Karmøy Hundeklubb  Skudeneshavn Svein Bjarne Helgesen,
Norge
Resultat
28.07.2019 Salten Brukshundklubb Laukvika,
Vågan
  Ingen Deltagere
28.07.2019 Moss og Omegn Hundeklubb

Råde Åke Cronander,
Sverige
Resultat
28.07.2019 Norsk Lhasa Apso Klubb  Skudeneshavn Collette Muldoon,
Irland
Resultat

August    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
03.08.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Fauske Birgitta Svarstad,
Sverige
Resultat
10.08.2019 Norsk Dalmatiner Klubb  Eidsvoll,
Letohallen
Frank Christiansen,
Norge
Resultat
10.08.2019 Vefsn Hundeklubb  Mosjøen Branislav Rajic,
Slovenia
Ingen Deltagere
11.08.2019 Norsk Dalmatiner Klubb Gruppe Oslofjord Vest Eidsvoll,
Letohallen
Maija Mäkinen,
Finland
Resultat
11.08.2019 Rana Trekk- og Brukshundklubb  Mosjøen Hans van der Berg,
Nederland
Ingen Deltagere
18.08.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Lillehammer Rodi Hübenthal,
Norge
Resultat
24.08.2019 Tromsø Hundeklubb  Tromsø Saija Juutlainen,
Finland
Resultat
24.08.2019 Trøndelag Selskapshundklubb  Selbu Flerbrukshall Iuza Beradze,
Tjekkia
Ingen Deltagere
24.08.2019 Norsk Leonberger Klubb  Kristiansand,
Hamresanden
Anthony Moran,
Irland
Ingen Deltagere
25.08.2019 Norsk Terrier Klub Agder  Kristiansand,
Hamresanden
Martin Baskaran,
Spania
Resultat
25.08.2019 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb Tr Selbu,
Flerbrukshall
Bengt Åke Bogren,
Sverige
Ingen Deltagere
25.08.2019 Norsk Dalmatiner Klubb Distr. Kont. Troms Og Finnmark  Tromsø Markku Kipinä,
Finland
Resultat
31.08.2019 Steinkjer Hundeklubb  Steinkjær Henry Stanley,
Irland
Resultat
31.08.2019 Norsk Berner Sennenhundklubb Nord Skjomen, Narvik Antonio Di Lorenzo,
Norge
Resultat

September    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
01.09.2019 Narvik Hundeklubb  Narvik Marjatta Pylvänäinen-
Suorsa, Finland
Resultat
01.09.2019 Norsk Myndeklubb  Drammen,
Drammen Hundepark
Roberto Forsoni,
Italia
Resultat
07.09.2019 Gauldal Hundeklubb

Oppdal,
Skytteranlegg
Luis Pinto Teixeira,
Portugal
AVLYST
08.09.2019 Oppdal Hundeklubb Oppdal,
Skytteranlegg
Marie-Josée Melchior-Schlechter,
Luxembourg
AVLYST
14.09.2019
Internasjonal 
Norsk Kennel Klub Rogaland,
Orre Idrettsanlegg
Maija Lethonen,
Finland
AVLYST
21.09.2019 Sortland Hundeklubb Sortland James Byrnes,
Irland
AVLYST
22.09.2019 Bjerkvik Hundeklubb

Sortland Carmen Navarro,
Spania
AVLYST
22.09.2019 Norsk Rottweilerklubb Trondheim  Trondheim    AVLYST
29.09.2019 Bergens Selskaps- og Brukshundklubb  Bønes,
Bergen Racketsenter
Carol Mulcahy,
Irland
AVLYST

Oktober    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
05.10.2019
Nordisk 
Norsk Kennel Klub

Harstad Arne Foss,
Norge
Resultat
12.10.2019 Førde Brukshundklubb  Førde/ Sande i Sunnfjord Marjatta Pylvänäinen-
Soursa, Finland
Resultat
19.10.2019 Kongsberg Hundeklubb  Kongsberg Zorica Blomqvist,
Sverige
Resultat

November    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
09.11.2019 Norsk Miniatyrhund Klubb Eidsvoll,
Letohallen
  Resultat
10.11.2019 Fitjar - Stord Hundeklubb Stord

Kresten Scheel,
Danmark
Resultat
10.11.2019 Norsk Miniatyrhund Klubb Hedmark Eidsvoll,
Letohallen
  Resultat
15.11.2019
NORDV
Nordisk 
Norsk Kennel Klub Lillestrøm,
Norges Varemesse
Bart Scheerens,
Belgia
Resultat
16.11.2019
NV
Int. 
Norsk Kennel Klub Lillestrøm,
Norges Varemesse

John Palmer,
Australia
Resultat

Desember    

Dato Klubb Sted Dommer Resultat
28/29.12.2019 Norsk Dobermann Klub Eidsvoll,
Letohallen
Erika Hofmann Gatti Mazoni Mendes, Brasil Resultat