Januar

14.01.2017 Sandefjord Hundeklubb Telemarkshallen, Bø Jeff Horswell,
England
Resultat
15.01.2017 Norsk Dobermann Klub Telemarkshallen, Bø Natasa Blanusa,
Kroatia
Resultat
21.01.2017 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb Oslo/Akershus Letohallen,
Eidsvoll
Saija Juutilainen,
Finland
Resultat
22.01.2017 Norsk Grand Danois Klubb Letohallen,
Eidsvoll
Hanne Laine Jensen,
Danmark
Resultat

Februar

12.02.2017 Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb Etne,
Skakkehallen
Inga Siil,
Estland
Ingen deltagere
18.02.2017  Norsk Kennel Klub

Bø i Telemark,
Telemarkshallen

Miklos Levente, Ungarn Resultat
25.02.2017 Nordhordland Hundeklubb Manger,
Radøyhallen
Dominic Harris,
Irland
Resultat

Mars

04.03.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Eidsvoll,
Letohallen
Tomas Rohlin,
Danmark
Resultat
05.03.2017  Norsk Miniatyrhund Klubb Oslo/Akershus Eidsvoll,
Letohallen
Charlotte Høier,
Danmark
Resultat
19.03.2017 Norsk Kennel Klub Kristiansand,
Sørlandshallen
Säde Hohteri,
Finland
Resultat

April

01.04.2017  Norsk Miniatyrhund Klubb Nord-Norge Tromsø,
Nordkjosbotn IH
Gabriela Veiga,
Portugal
Resultat
02.04.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Salten Tromsø,
Nordkjosbotn IH
Michael Leonard,
Ireland
Resultat
08.04.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Rogaland Rogaland Rita Reyniers,
Belgia
Ingen deltagere
09.04.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Hordaland

Rogaland Theo Leenen,
Belgia
Ingen deltagere
15.04.2017 Klubben For Gårds- Og Fjellhunder Letohallen,
Eidsvoll
Carmen Navarro,
Spania
Resultat
16.04.2017 Klubben For Gårds- Og Fjellhunder Letohallen,
Eidsvoll
Cuccillato Alberto, Italia Resultat
22.04.2017  Norsk Kennel Klub Bergen, Bergen Racketsenter Lotta Yvonne Brun, Spania Resultat
23.04.2017 Irsk Ulvehundklubb Norge Hordaland Nordhordlands-
hallen
Felicity Thompson, Irland Resultat
29.04.2017 Norsk Berner Sennenhundklubb Letohallen,
Eidsvoll
Javinder S. Pawar,
India
Resultat
29.04.2017 Surnadal Og Rindal Hundeklubb Sunndalsøra Eli-Marie Klepp,
Norge
Ingen deltagere
30.04.2017 Sunndal Hundeklubb Sunndalsøra Tina Permo,
Sverige
Resultat
30.04.2017 Norsk Dobermann Klub Letohallen,
Eidsvoll
Fr. R. Rodriguez,
Spania
Resultat

Mai

06.05.2017  Hammerfest & Omegn Hundeklubb

Kvalsund flerbrukshall Horst Kliebenstein,
Tyskland
Ingen deltagere
07.05.2017 Vest-Finnmark Fuglehundklubb Kvalsund flerbrukshall

Birte Scheel,
Danmark
Ingen deltagere
07.05.2017 Sør-Rogaland Brukshund-Klubb Nord Jæren

Sean Delmar,
Irland
Ingen deltagere
14.05.2017 Norsk Kennel Klub Ålesund, Sparebanken Møre Arena Inga Siil,
Estland
Resultat
21.05.2017 Norsk Dobermann Klub Bergensgruppen Bergen Hassi Assenmacher,
Tyskland
Resultat
27.05.2017 Norsk Berner Sennenhundklubb Troms Narvik Tomas Rohlin,
Danmark
Resultat
27.05.2017 Orkdal Hundeklubb Orkdal,
Storås
Antonio De Lorenzo, Mexico Ingen deltagere
28.05.2017 Narvik Trekk- & Brukshundklubb Narvik Eva Liljekvist Borg, Sverige Resultat
28.05.2017 Hitra Og Frøya Hundeklubb Orkdal Per Kr. Andersen, Norge Ingen deltagere

Juni

03.06.2017  Norsk Greyhound Klubb Gran,
Hotel Hadeland
Jennifer Dove, England Resultat
03.06.2017 Salten Brukshundklubb Bodø Chris Zeniou,
Australia
Resultat
04.06.2017 Meløy Hundeklubb Bodø Calin Margineanu, Romania Resultat
04.06.2017

Norsk Myndeklubb Gran,
Hotel Hadeland
Nina Neswadba, Østerrike Resultat
11.06.2017 Norsk Kennel Klub Drammen Anca Giura,
Romania
Resultat
17.06.2017 Tromsø Hundeklubb Tromsø Markuu Mähönen,
Finland
Resultat
18.06.2017  Norsk Kennel Klub Tromsø, Mandelasletta Knut Fr Blütecher, Norge Resultat
24.06.2017 Gausdal Hundeklubb Oppdal Pedro S. Delerue, Portugal Ingen deltagere
24.06.2017 SALUKISPESIALEN Norsk Myndeklubb Hvam,
Hvam VGS
Sharon Kinney,
kennel Issibaa,
USA
Resultat
25.06.2017 Oppdal Hundeklubb Oppdal Hans Almgren,
Sverige
Ingen deltagere

Juli

02.07.2017 Norsk Kennel Klub Trondheim,
Leangen Travbane
Rodi Hübenthal,
Sverige
Resultat
01.07.2017  Norsk Myndeklubb Trøndelag Trondheim Agneta Doverholt, Sverige Resultat
08.07.2017 Sunnmøre Hundeklubb Vestnes Lisbeth Campbel, Norge Ingen deltagere
09.07.2017 Vestnes Hundeklubb Tresfjorden Frank Christiansen Norge Ingen deltagere
15.07.2017 Norsk Eurasierklubb Vålerbanen Saija Juutilainen, Finland Resultat
16.07.2017 Norsk Eurasierklubb avd. Østlandet Vålerbanen Ann Cuthbert,
Irland
Resultat
28.07.2017  Norsk Lhasa Apso Klubb Råde M. Wierzchowska, Polen Resultat
29.07.2017 Norsk Dalmatiner Klubb Råde Darko Korosec,
Sierra Leone
Resultat
29.07.2017 Karmøy Hundeklubb Skudeneshavn Elzbieta Chwalibog, Tyskland Ingen deltagere
30.07.2017 Moss Og Omegn Hundeklubb Råde Svend Løvenkjær, Danmark Resultat
30.07.2017 Fitjar - Stord Hundeklubb Karmøy Zlatko Jojkic,
Serbia
Resultat

August

05.08.2017 Norsk Myndeklubb Nesbyen Rodi Hubenthal, Sverige Resultat
05.08.2017 Ytre Helgeland Hundeklubb Leirfjord Eli Marie Klepp,
Norge
Resultat
06.08.2017  Hallingdal Hundeklubb Nesbyen Moa Persson,
Sverige
Resultat
12.08.2017 Vefsn Hundeklubb Kippermoen,
Mosjøen
Sean Delmar,
Irland
Resultat
13.08.2017 Rana Trekk- og Brukshundklubb Mosjøen Frank Christiansen, Norge Resultat
19.08.2017 Norsk Kennel Klub Lillehammer Mark Cocozza, Storbritannia Resultat
26.08.2017  Trøndelag Selskapshundklubb Støren Elizabeth Caminade
Lavault, Zambia
Resultat
26.08.2017 Norsk Leonberger Klubb Drammen Nikola Smolic,
Kroatia
Resultat
27.08.2017 Norsk Lagotto Klubb Støren Jens Myrman,
Sverige
Ingen deltagere
27.08.2017 Norsk Basenjiklubb Drammen Jasna Matejcic,
Kroatia
Resultat

September

02.09.2017 Tromsø Hundeklubb Krokelvdalen,
Tromsø
Erwin Deutscher,
Østerike
Resultat
02.09.2017 Steinkjer Hundeklubb Steinkjer Kitty Sjong,
Danmark
Ingen deltagere
03.09.2017 Norsk Dalmatiner Klubb Distr. Kont. Troms Og Finnmark Krokelvdalen,
Tromsø
Leni Finne,
Finland
Resultat
09.09.2017  Norsk Kennel Klub Orre Idrettsanlegg,
Rogaland
Bjørg Foss,
Norge
Resultat
16.09.2017 Sortland Hundeklubb Sortland Tino Pehar,
Kroatia
Ingen deltagere
17.09.2017 Bjerkvik Hundeklubb Sortland Arne Foss,
Norge
Resultat
24.09.2017 Norsk Rottweilerklubb Trondheim Trondheim Bjørg Foss,
Norge
Ingen deltagere
30.09.2017 Bergens Selskaps- og Brukshundklubb Bergen Eva Liljekvist Borg,
Sverige
Resultat

Oktober

08.10.2017  Norsk Kennel Klub

Harstad Marja Talvitie,
Finland
Resultat
14.10.2017 Norsk Schipperke Klubb Telemarkshallen, Bø Eli Marie Klepp,
Norge
Resultat
15.10.2017  Førde Brukshundklubb Sande i Sunnfjord,
Gaularhallen
Ann Long-Doyle,
Irland
Ingen deltagere
28.10.2017

Kongsberg Hundeklubb Kongsberg Leif Herman Wilberg,
Norge
Resultat

November

12.11.2017 Fitjar - Stord Hundeklubb Stord Jens Myrman,
Sverige
Resultat
11.11.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Letohallen, Dal Monique Van Bremt,
Belgia
Resultat
12.11.2017 Norsk Miniatyrhund Klubb Hedmark Letohallen, Dal Jens Myrman,
Sverige
Resultat
18.11.2017
Norsk Vinner 
Norsk Kennel Klub Lillestrøm Wim Wiersma,
Nederland
Resultat

Desember

28.12.2017
29.12.2017
Norsk Dobermann Klub Letohallen, Dal Dagmar Klein,
Romania
Resultat