Januar    

18.01.2014 Sandefjord Hundeklubb Skjærgårdshallen,
Langesund
Francesco Cochetti,
Italia
Resultat
26.01.2014 Norsk Grand Danois Klubb Hellerudsletta,
Oslo
Branislav Rajic,
Slovenia
Resultat

Februar    

08.02.2014 Norsk Boxerklubb Hellerudsletta,
Oslo
Rita Reyniers,
Belgia
Resultat
09.02.2014 Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb Ølen Monika Blaha,
Belgia
ingen deltagende
09.02.2014 Norsk Welsh Corgi Klubb Hellerudsletta,
Oslo
Annika Ulltveit Moe,
Sverige
Resultat
22.02.2013 Norsk Kennel Klub Bø i Telemark Kari Granaas Hansen,
Norge
Resultat

Mars    

01.03.2014 Norsk Miniatyrhund Klubb Letohallen, Eidsvoll Gunnar Nymann,
Danmark
Resultat
02.03.2014 Norsk Miniatyrhund Klubb Sogn & Fjordane Letohallen, Eidsvoll Zeferino Silva,
Portugal
Resultat
02.03.2014 Nordhordland Hundeklubb Nordhordalands-
hallen
Lisbeth Campbell,
Norge
ingen deltagende
15.03.2014 Norsk Kennel Klub Kristiansand Svante Frisk,
Sverige
Resultat
29.03.2014 Norsk Dobermann Klub Letohallen
Eidsvoll
Colette Muldoon,
Irland
Resultat
30.03.2014 Norsk Berner Sennenhundklubb Letohallen
Eidsvoll
Anette Edlander,
Sverige
Resultat

April    

05.04.2014 Norsk Kennel Klub Bergen Sigrid Jarmer,
Østerrike
Resultat
06.04.2014 Irsk Ulvehundklubb Norge Manger Bjørg Foss,
Norge
Resultat
26.04.2014 Surnadal & Rindal Hundeklubb Sunndalsøra Irina Poletaeva,
Finland
Resultat
27.04.2014 Førde Brukshundklubb Førde/Naustdal Åke Cronander,
Sverige
ingen deltagende
27.04.2013 Sunndal Hundeklubb Sunndalsøra Calin Simu,
Romania
Resultat

Mai    

03.05.2014 Norsk Kennel Klub Ålesund Rita Reyniers,
Belgia
Resultat
10.05.2014 Sør-Rogaland Brukshund-Klubb Orre Gabriela Veiga,
Portugal
ingen deltagende
10.05.2014 Orkdal Hundeklubb Orkdal Leni Finne,
Finland
ingen deltagende
10.05.2014 Hammerfest & Omegn Hundeklubb Kvalsund Flerbrukshall Benny Blid Von Schedvin, Sverige Resultat
11.05.2014 Vest-Finnmark Fuglehundklubb Kvalsund Flerbrukshall Hanne Laine Jensen,
Danmark
Resultat
11.05.2014 Norsk Rottweilerklubb Orkdal John Muldoon,
Irland
Resultat
11.05.2014 Norsk Papillon og Phalene Klubb Stavanger
Orre
Dianne Degryze,
Belgia
Resultat
24.05.2014 Norsk Berner Sennenhundklubb Troms Skjomen/Narvik Francesco Cochetti,
Italia
Resultat
25.05.2014 Narvik Trekk- & Brukshundklubb Skjomen Tanya Ahlman-Stockmari, Finland Resultat

Juni    

01.06.2014 Norsk Kennel Klub Drammen Anne Macdonald,
Skottland
Resultat
07.06.2014
STOR CERT!
Norsk Myndeklubb Gran,
Hotel Hadeland
Gabriel Valdez,
Columbia
Resultat
08.06.2014 Norsk Greyhound Klubb Gran,
Hotel Hadeland
Marie Gadolin,
Sverige
Resultat
14.06.2014 Tromsø Hundeklubb Tromsø Gerard Jipping,
Nederland
Resultat
15.06.2014 Norsk Kennel KlubTroms/Finnmark Tromsø Erin G Brown,
Australia
Resultat
21.06.2014 Kirkenes & Omegn Hundeklubb Kirkenes Frank Christiansen,
Norge
ingen deltagende
21.06.2014 Romsdal Hundeklubb Oppdal Claudio De Giuliani,
Italia
ingen deltagende
21.06.2014 Salten Brukshundklubb Bodø Peter F. Berchtold,
Østerrike
Resultat
22.06.2014 Oppdal Hundeklubb Oppdal Tuula Savolainen,
Finland
Resultat
22.06.2014 Norsk Belgisk Fårehund Klubb Nordland Bodø Fernando Rodrigues,
Portugal
Resultat
28.06.2014 Ytre Helgeland Hundeklubb Leirfjord Julija Aiditiene,
Litauen
ingen deltagende
28.06.2014 Vågan Hundeklubb Svolvær Svein Bjarne Helgesen,
Norge
ingen deltagende
29.06.2014 Vestnes Hundeklubb Vestnes Wera Hübenthal,
Norge
Resultat

Juli    

05.07.2014 Norsk Myndeklubb avd Trøndelag Trondheim Bjørg Foss,
Norge
Resultat
06.07.2014 Norsk Kennel Klub Trondheim Tina Permo,
Finland
Resultat
11.07.2014 Blodhundklubben Herkules Idrettspark,
Skien
Nebojsa Savicic,
Serbia
Resultat
12.07.2014 Norsk Papillon og Phalene Klubb Herkules Idrettspark,
Skien
George Schogol,
Kroatia
Resultat
12.07.2014 Norsk Eurasierklubb Vålerbanen
Solør
Hans Almgren,
Sverige
Resultat
13.07.2014 Norsk Eurasierklubbavd. Østfold Vålerbanen
Solør
Francesco Cochetti,
Italia
Resultat
13.07.2014 Norsk Mops Klubb Herkules Idrettspark,
Skien
Martin Baskaran,
Spania
Resultat
25.07.2014 Norsk Papillon og Phalene Klubb Skudenes, Karmøy Lilliane De Ridder,
Belgia
ingen deltagende
26.07.2014 Karmøy Hundeklubb Skudenes, Karmøy Branislav Rajic,
Slovenia
Resultat
27.07.2014 Norsk Lhasa Apso Klubb

Skudenes, Karmøy Birgitta Svarstad,
Sverige
ingen deltagende

August    

02.08.2014 Irsk Ulvehundklubb Norge Nesbyen Jocelyn Gagne,
Canada
Resultat
03.08.2014 Norsk Terrier Klub Nesbyen Sean Knight,
Irland
Resultat
16.08.2014 Salukispesialen, Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb Lier VGS Michael Willams,
England
Resultat
17.08.2014 Norsk Kennel Klub Oslo Göran Bodegård,
Sverige
Resultat
23.08.2014 Rana Trekk- og Brukshundklubb Mo i Rana Svante Frisk,
Sverige
ingen deltagende
24.08.2014 Vefsn Hundeklubb Mo i Rana Petter Fodstad,
Norge
ingen deltagende
30.08.2014 Trøndelag Selskapshundklubb Støren Francesco Cochetti,
Italia
Resultat
31.08.2014 Norsk Lagotto Klubb Støren Paula Heikkinen Lehkonen, Finland Resultat

September    

06.09.20134 Steinkjer Hundeklubb Steinkjer Svein Helgesen,
Norge
ingen deltagende
06.09.2014 Tromsø Hundeklubb Tromsø Arne Foss,
Norge
Resultat
07.09.2014 Norsk Myndeklubb Drammen Per Lundstrøm,
Sverige
Resultat
07.09.2014 Norsk Dalmatiner KlubbDistr. Kont.
Troms og Finnmark
Tromsø Marjorie Martorella,
USA
Resultat
13.09.2014 Norsk Kennel Klub Rogaland Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Finland Resultat
20.09.2014 Sortland Hundeklubb Sortland Dubravka Reicher,
Kroatia
Resultat
21.09.2014 Bjerkvik Hundeklubb Sortland Antonio Di Lorenzo,
Norge
Resultat
27.09.2014 Bergens Selskaps- og Brukshundklubb Bergen Zorica Salijevic,
Sverige
ingen deltagende

Oktober    

04.10.2014 Norsk Kennel Klub Harstad Dr Miklos Levente,
Ungarn
Resultat
25.10.2014 Norsk Lhasa Apso Klubb Letohallen, Eidsvoll Paula Rekiranta,
Finland
Resultat
26.10.2014 Norsk Dalmatiner Klubb Letohallen, Eidsvoll Saija Juutilainen,
Finland
Resultat

November    

01.11.2014 Norsk Miniatyrhund Klubb Letohallen, Eidsvoll Stephen Wheeler,
Sverige
Resultat
02.11.2014 Norsk Miniatyrhund Klubb Hedmark Letohallen, Eidsvoll Annika Ulltveit Moe,
Sverige
Resultat
08.11.2014 Kongsberg Hundeklubb Kongsberg Hans Almgren, Sverige Resultat
09.11.2014 Fitjar - Stord Hundeklubb Stord Åke Sjøstrøm,
Sverige
ingen deltagende
14.11.2014
Norsk Vinner
Norsk Kennel Klub Lillestrøm Bitte Ahrens,
Italia
Resultat
15.11.2014
Nordisk Vinner
Norsk Kennel Klub Lillestrøm Martin Croeser,
Sør-Afrika
Resultat

Desember    

28.12.2014 Norsk Dobermann Klub Letohallen, Eidsvoll Attila Czegledi,
Ungarn
Resultat