Info

Kallenavn: Marvin
Født: 17. mai 2014
Kjønn: Hannhund
Farge: Krem/korthår
Eier: Ine Dyngeland
Oppdretter: Anne-Berit Engebakken
Foto: Ruben Stokka og Kristoffer Andreassen
Stamtavle >>

Årets utstillingssaluki

Saluki Norge 2017: Nr. 15
Saluki Norge 2018: Nr. 7
Saluki Norge 2019: Nr. 13

NO Ch Amasoneland's Peer Gynts Serenade

Amasoneland's Peer Gynts Serenade

Utstillingsresultater

2020

09.02.2020 Etne Zorica Blomqvist, Sverige Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb Chkl E/2 CK BH 2

 2015             

  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
12.04.2015 Bergen Hannele Jokisilta Norsk Kennel Klub EXC 2.JKK                
04.09.2015 Lillestrøm Brian Duggan Salukiutvalget i Norsk Myndeklubb EXC 2.JKK                
05.09.2015 Lillestrøm Juan Carlos Vasconsellos Norsk Kennel Klub EXC                  
10.10.2015 Bergen Des Manton Bergens Selskaps- og Brukshundklubb EXC 1.JKK                

   2016             

  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
27.02.2016 Nordhordland Kitty Sjong Nordhordland Hundeklubb EXC 1.UKK CK CERT 1.BHK BIM        
16.04.2016 Bergen Jochen H. Eberhardt Norsk Kennel Klub EXC 1.UKK                
17.04.2016 Manger Marie-Christine Delabelle Irsk Ulvehundklubb Norge EXC 1.UKK CK CERT 2.BHK          
22.05.2016 Bergen Göran Bodegård Norsk Dobermann Klub EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
04.06.2016 Drammen Lotta Brun Salukiutvalget i NMK EXC                  
05.06.2016 Drammen Knut Fr. Blütecher Norsk Kennel Klub EXC 3.AKK                
24.09.2016 Bergen Juha Kares Bergens Selskaps- og Brukshundklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        

   2017             

  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
25.02.2017 Norhordland Dominic Harris Nordhordland hundeklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
22.04.2017 Bergen Lotta Brun Norsk Kennel Klub EXC 1.AKK CK   4.BHK          
23.04.2017 Bergen Felicity Thompson Irsk Ulvehundklubb, Hordaland EXC 1.AKK CK R-CERT 2.BHK          
21.05.2017 Bergen Hassi Assenmacher Norsk Dobermann Klub EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
03.06.2017 Hadeland Jennifer Dove Norsk Greyhound Klubb  VG 1.AKK                
04.06.2017 Hadeland Nina Neswadba Norsk Myndeklubb  VG 3.JKK                
30.09.2017 Bergen Eva Liljekvist Borg Bergens Selskaps- Og Brukshundklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
12.11.2017 Stord Jens Myrman Fitjar - Stord Hundeklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        

   2018             

  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
10.02.2018 Etne Göran Bodegård Ølen - Etne - Vindafjord Hundeklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
24.02.2018 Lindås John Muldoon Nordhordland Hundeklubb EXC 1.AKK CK   3.BHK          
07.04.2018 Bergen Anthony Kelly NKK Nord.                  
08.04.2018 Bergen Fréderic Maison Norsk Ulvehundklubb EXC 1.AKK CK   1.BHK BIR        
05.05.2018 Ålesund Dianne Degryze NKK Nord. EXC 2.AKK CK   4.BHK          
19.05.2018 Gran, Hadeland Veronika Chrpova Kucerova Norsk Myndeklubb EXC 1.AKK CK CERT 1.BHK BIM   CHAMPIONAT    
20.05.2018 Gran, Hadeland Katrin Raie Norsk Greyhound Klubb EXC 1.AKK CK   2.BHK          
02.06.2018 Melsomvik Georgios Kostopoulos NKK Nord. EXC 2.AKK                
03.06.2018 Horten Enriqe De La Morena Salukiutvalget i NMK EXC 2.AKK CK   4.BHK          
28.07.2018 Karmøy Panos Demetriou Karmøy Hundeklubb EXC 1.CHKK CK   2.BHK          
29.07.2018 Karmøy Inga Siil Fitjar - Stord Hundeklubb EXC 2.CHKK                
18.08.2018 Lillehammer Jelena Kruus NKK Int. EXC 4.CHKK CK              
16.09.2018 Orre Leni Finne NKK Int. EXC 2.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB      
29.09.2018 Bergen John J Walch Bergens Selskaps- og Brukshundklubb EXC 1.CHKK CK   2.BHK          
13.10.2018 Førde Anette Edlander Førde Brukshundklubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR        
10.11.2018 Stord Kresten Scheel Fitjar- Stord Hundeklubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR        
16.11.2018 Lillestrøm Bjorn Fritz NKK- Nord. EXC 3.CHKK CK   3.BHK          
18.11.2018 Lillestrøm Jon Cole NKK Int. EXC                  

   2019             

  Dato Sted Dommer Arrangør Resultat
15.02.2019 Nicklas Eriksson NKK Int. EXC 4.CHKK CK              
16.02.2019 Marie Gadolin NKK Nordic EXC 4.CHKK                
24.02.2019 Nordhordland Gunnar Nymann Nordhordland Hundeklubb EXC 1.CHKK CK   2.BHK          
16.03.2019 Kristiansand Nina Karlsdotter NKK Int. EXC 2.CHKK CK   3.BHK          
06.04.2019 Bergen Knut Blütecher NKK Nordic EXC 3.CHKK                
07.04.2019 Bergen Wim Wiersma Irsk Ulvehundklubb EXC 1.CHKK     1.BHK BIM        
04.05.2019 Ålesund Lotta Yvonne L. Brun NKK Int. EXC 2.CHKK CK   3.BHK          
05.05.2019 Ålesund Dimitrios Antonopoulos NKK Nordic EXC 2.CHKK                
01.06.2019 Horten Johanne Mahon Salukiutvalget i NMK EXC 3.CHKK CK              
02.06.2019 Melsomvik Per Lundstrøm NKK Nordic   EXC 2.CHKK CK   2.BHK   R-NORDISK CERT      
08.06.2019 Gran Iren Naarits Norsk Greyhound Klubb EXC 1.CHKK                
09.06.2019 Gran Vittorio Passerino Norsk Myndeklubb EXC 2.CHKK CK   4.BHK          
27.07.2019 Skudneshavn Svein Bjarne Helgesen Karmøy EXC 2.CHKK CK   2.BHK          
28.07.2019 Skudneshavn Collette Muldoon Norsk Lhasa Apso Klubb   EXC 3.CHKK                
01.09.2019 Drammen Roberto Forsoni Norsk Myndeklubb EXC 4.CHKK                
12.10.2019 Førde Marjatta Pylvänäinen-suorsa Førde Brukshundklubb EXC 3.CHKK                
10.11.2019 Stord Goran Gladic Fitjar - Stord Hundeklubb  EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR        
15.11.2019 Lillestrøm Bart Scheerens NKK Nordic Norsk vinner EXC   CK              
16.11.2019 Lillestrøm John Palmer NKK Int. EXC 3.CHKK CK