Info

Kallenavn: 
Født: 09. mars 2014
Kjønn: Hannhund
Farge: Sort & Tan
Eier: Jorunn & Per Helge Land
Oppdretter: Geir Land & Kenneth Karlsen
Stamtavle >>

Årets utstillingssaluki

Saluki Norge 2015: Nr. 6
Saluki Norge 2016: Nr. 3
Saluki Norge 2017: Nr. 2
Saluki Norge 2018: Nr. 4
Saluki Norge 2019: Nr. 8

Årets mestvinnende saluki på NKK utstillinger

Saluki Norge 2016: Nr. 3

C.I.B, NORD UCh Sinaxs Damir

Sinaxs Damir

Utstillingsresultater

2020

13.09.2020 Oppdal Svein Bjarne Helgesen Oppdal Hundeklubb Chkl E/1 CK BIM
12.09.2020 Oppdal Børge  Espeland Norsk Miniature American Shepperd Klubb Chkl E/1 CK BIM
06.09.2020 Drammen Bjørg Foss Norsk Greyhoundklubb Chkl E/2 CK BH-2
05.09.2020 Drammen Knut Fr Blutecher Norsk Myndeklubb Chkl E/2 CK BH-2
15.08.2020 Lillehammer Brit Schøne Brodwall NKK Nord. Chkl E CK

2014

28.12.2014 Letohallen Andi Hudono Norsk Doberman Klubb EXC 1.JKK CK R-CERT 3.BHK          

2015

03.01.2015 Gøteborg, Sverige Ligita Zake Svenska Kennelklubben VG 2.JKK                
04.01.2015 Gøteborg, Sverige Frank Sabella Svenska Kennelklubben EXC 2.JKK CK              
07.02.2015 Exporama, Hellerud Pedro Sanches Dellerue Norsk Welsh Corgi Klubb EXC 1.JKK                
08.02.2015 Exporama, Hellerud Tina Taulos Norsk Boxerklubb EXC 3.JKK                
22.02.2015 Knut Blütecher Norsk Kennel Klub EXC 1.JKK CK R-CERT 3.BHK          
08.03.2015 Letohallen John Walsh Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 2.JKK                
11.04.2015 Manger Louis Dehaes Irsk Ulvehundklubb EXC 1.JKK CK CERT 1.BHK BIM       BIS-2 Junior
12.04.2015 Bergen Hannele Jokisilta Norsk Kennel Klub EXC 1.JKK CK CERT 2.BHK          
25.04.2015 Letohallen Marion Finney Norsk Berner Sennenhundklubb VG 2.JKK                
04.07.2015 Trondheim Knut Blütecher Norsk Myndeklubb EXC 1.UKK CK   2.BHK         BIS-3 unghund
05.07.2015 Trondheim Kirsti Louhi Norsk Kennel Klub EXC 1.UKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-1  
10.07.2015 Tvååker, Sverige Christophe Coppel SKK Int. EXC 1.UKK CK              
11.07.2015 Tvååker, Sverige Tino Peharl SKK Nat. EXC 1.UKK CK              
25.07.2015 Ransäter, Sverige William Usherwood SKK Ransäter Internationell EXC 1.UKK CK CERT 2.BHK   R-CACIB      
01.08.2015 Svenstavik, Sverige Petter Fodstad SKK Nat. EXC 1.UKK                
02.08.2015 Svenstavik, Sverige Annica Uppström SKK Int. EXC 1.UKK CK CERT 3.BHK          
22.08.2015 Broholm, Danmark Olaf Knauber Dansk Myndeklubb EXC 4.JKK CK              
23.08.2015 Broholm, Danmark Stephen Wheeler Dansk Myndeklubb EXC 1.JKK CK              
29.08.2015 Støren Myrna Shiboleth Trøndelag Selskapshundklubb EXC 1.UKK CK   2.BHK          
30.08.2015 Støren Christopher Coppel Norsk Lagotto Klubb EXC 1.UKK CK   1.BHK BIR     BIG-2  
04.09.2015 Lillestrøm Brian Duggan Salukiutvalget i NMK EXC 2.JKK CK              
05.09.2015 Lillestrøm Juan Carlos Vasconsellos Norsk Kennel Klub EXC                  
27.09.2015 Rogaland Annika Ulltveit-Moe Norsk Kennel Klub EXC 1.UKK CK              
17.10.2015 Hamar Petter Fodstad Norsk Kennel Klub EXC 1.UKK                
07.11.2015 Letohallen Jose M. Sanches Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 1.UKK CK   1.BHK BIM        
08.11.2015 Letohallen Olga Sinko Kupiyanova Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 1.UKK CK   2.BHK          
31.12.2015 Letohallen Erodotos Neofytou Norsk Dobermann Klub EXC 1.UKK CK   1.BHK BIM        

2016

09.01.2016 Gøteborg, Sverige Jose Montero Vidal My Dog - SKK Int. EXC 2.UKK CK              
10.01.2016 Gøteborg, Sverige Agneta Kappers My Dog - SKK Int. EXC 4.UKK                
20.02.2016 Paula Heikkinen-Lehkonen Norsk Kennel Klub EXC 1.UKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-2  
13.03.2016 Kristiansand Miklós Levente Norsk Kennel Klub EXC 1.AKK CK CERT 2.BHK   R-CACIB CHAMPIONAT    
16.04.2016 Bergen Jochen H. Eberhardt Norsk Kennel Klub EXC 2.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB      
17.04.2016 Manger Marie-Christine Delabelle Irsk Ulvehundklubb Norge EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
04.06.2016 Drammen Lotta Brun Salukiutvalget i NMK EXC   CK              
05.06.2016 Drammen Knut Fr. Blütecher Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
11.06.2016 Vejen, Danmark Gunnar Nymann Dansk Kennel Klub EXC 4.CHKK CK              
12.06.2016 Vejen, Danmark J. Schepers Dansk Kennel Klub EXC 2.CHKK CK 2.BHK   R-CACIB CHAMPIONAT    
09.07.2016 Alfta, Sverige Irina Poletaeva SKK Int. EXC                  
10.07.2016 Alfta, Sverige Sibylle Benoit SvVK EXC                  
02.07.2016 Trondheim Nicklas Eriksson Norsk Myndeklubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
03.07.2016 Trondheim Hanne Berit Husby Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
30.07.2016 Ransäter, Sverige Horst Kliebenstein SKK Int. EXC 3.CHKK             :  
06.08.2016 Svenstavik, Sverige Jetta Tschokkinen SvVK EXC 2.CHKK CK           :  
07.08.2016 Svenstavik, Sverige Brit Schöne Bordwall SKK Int. EXC 3.CHKK CK   4.BHK       :  
14.08.2016 Lillehammer Nikola Smolic Norsk Kennel Klub EXC 3.CHKK                
04.09.2016 Drammen Ingela Kyrklund Norsk Myndeklubb EXC 1.CHKK CK   2.BHK          
19.11.2016 Lillestrøm Maija Lehtonen Norsk Kennel Klub EXC 4.CHKK                
28.12.2016 Letohallen György Tesics Norsk Dobermann Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR     BIG-3  

2017

05.01.2017 Gøteborg, Sverige Nina Karlsdotter My Dog - SKK Int. EXC 3.CHKK CK              
06.01.2017 Gøteborg, Sverige Arvid Göransson My Dog - SKK Int. EXC 3.CHKK CK              
21.01.2017 Letohallen Saija Juutilainen Norsk Schnauzer Bouvier Klubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
18.02.2017 Miklós Levente Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   3.BHK       :  
05.03.2017 Letohallen Charlotte Høier Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
19.03.2017 Kristiansand Säde Hohteri Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
14.05.2017 Ålesund Espen Engh Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR CACIB   BIG-4:  
11.06.2017 Ekeberg Anca Giura Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB      
24.06.2017 Hvam VGS Sharon Kinney Salukiutvalget i NMK EXC 4.CHKK CK              
01.07.2017 Trondheim,
Rotvoll
Agneta Doverholt Norsk Myndeklubb Trøndelag EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
02.07.2017 Trondheim Rodi Hübenthal Norsk Kennel Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
15.07.2017 Piteå, Sverige Hans Almgren  SKK Int. EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
16.07.2017 Oulu, Finland

Mijatovic Jadranka

 FKK Int. EXC 2.CHKK                
23.07.2017 Kemi, Finland Tanya Ahlman-Stockmari FKK Int. EXC 1.CHKK CK CERT 2.BHK   R-CACIB CHAMPIONAT    
29.07.2017 Ransâter, Sverige Carl Gunnar Stafberg SKK Int. EXC 3.CHKK CK              
05.08.2017 Svenstavik, Sverige

Sade Hohteri

SvVK Nat. EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
06.08.2017 Svenstavik, Sverige

Marie Gadolin

SKK Int. EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM CACIB      
19.08.2017 Lillehammer Mark Cocozza Norsk Kennel Klub EXC 2.CHKK CK   3.BHK          
07.10.2017 Sundsvall Bjørg Foss SvVK Nat. EXC 2.CHKK CK   3.BHK          
08.10.2017 Sundsvall Jo Kramer SvVK Int. EXC 2.CHKK CK   3.BHK   R-CACIB      
04.11.2017 Herning, Danmark Tuire Okkola Dansk Kennel Klub EXC 3.CHKK CK   4.BHK          
05.11.2017 Herning, Danmark Lokodi Csaba Zsolt Dansk Kennel Klub EXC 4.CHKK CK              
18.11.2017 Lillestrøm Wim Wiersma Norsk Kennel Klub EXC 3.CHKK CK              
28.12.2017 Letohallen Dagmar Klein Norsk Dobermann Klub EXC 2.CHKK CK   3.BHK          

2018

17.02.2017 Boris Baic NKK Nord. EXC 2.CHKK                
18.03.2018 Kristiansand George Schogol NKK Int. EXC 2.CHKK CK   2.BHK   R-CACIB      
01.04.2018 Letohallen José Romão Klubben For Gårds- og Fjellhunder EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR     BIG-4  
28.04.2018 Letohallen Gabriel Valdez Norsk Dobermann Klub EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
29.04.2018 Letohallen Kitty Sjong Norsk Berner Sennenhundklubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIR     BIG-3  
02.06.2018 Melsomvik Georgios Kostopoulos NKK Nord. EXC 3.CHKK CK              
03.06.2018 Horten Enriqe De La Morena Salukiutvalget i NMK EXC 3.CHKK CK              
10.06.2018 Leksand, Sverige Tomas Rohlin SKK Nat. EXC 2.CHKK CK   2.BHK          
30.06.2018 Trondheim Per Lundstrøm Norsk Myndeklubb avd. Trøndelag EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
01.07.2018 Trondheim Tatjana Urek NKK Int. EXC 3.CHKK CK              
04.08.2018 Svenstavik, Sverige Outi Piisi-Putta SVVK Nat. EXC 3.CHKK                
05.08.2018 Svenstavik, Sverige Ingela Kyrklund SKK Nord. EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM NORD CERT      
18.08.2018 Lillehammer Jelena Kruus NKK Int. EXC 3.CHKK CK   3.BHK          
10.11.2018 Letohallen Tarmo Viirtelå Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
16.11.2018 Lillestrøm Bjorn Fritz NKK Nord. EXC                  
18.11.2018 Lillestrøm Jon Cole NKK Int. EXC 3.CHKK CK   4.BHK          
29.12.2018 Letohallen Donne Lucas Norsk Doberman Klubb EXC 2.CHKK CK   2.BHK          

2019

15.02.2019 Nicklas Eriksson NKK Int. EXC 3.CHKK CK   4.BHK          
16.02.2019 Marie Gadolin NKK Nord. EXC 2.CHKK CK   4.BHK          
02.03.2019 Letohallen João Vasco Poças Norsk Miniatyrhund Klubb EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
06.04.2019 Bergen Knut Blütecher NKK Nord. EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM NORD CERT      
07.04.2019 Bergen Wim Wiersma Irsk Ulvehundklubb EXC 2.CHKK CK   3.BHK          
10.05.2019 Roskilde,
Danmark
Charlotte Høier DKK Nord. EXC 2.CHKK CK   4.BHK          
11.05.2019 Roskilde,
Danmark
Leila Kärkäs DKK Int. EXC 3.CHKK CK              
01.06.2019 Horten Johanne Mahon Salukiutvalget i NMK EXC 1.CHKK CK   1.BHK BIM        
02.06.2019 Melsomvik Per Lundstrøm NKK Nord. EXC 3.CHKK CK              
08.06.2019 Gran Iren Naarits Norsk Greyhound Klubb EXC 1.CHKK                
09.06.2019 Gran Vittorio Passerino Norsk Myndeklubb EXC 1.CHKK CK   2.BHK          
27.07.2019 Strömsholm, Sverige Erin Brown SvSR Off VG                  
28.07.2019 Strömsholm, Sverige Eric Steel SvVK Off EXC   CK              
18.08.2019 Lillehammer Rodi Hübenthal NKK Int. EXC 2.CHKK CK   2.BHK   CACIB      
01.09.2019 Drammen Roberto Forsoni Norsk Myndeklubb EXC 3.CHKK CK              
15.11.2019 Lillestrøm Bart Scheerens NKK Nord. - Norsk vinner EXC   CK              
16.11.2019 Lillestrøm John Palmer NKK Int. EXC   CK              
29.12.2019 Letohallen Erika Hofmann Gatti Mazoni Mendes Norsk Doberman Klubb EXC 2.CHKK      

Lure coursing resultater

Lure Coursing lisens: 12. august 2017

 2018

           
29.09.2018 Sona, Nasjonal Norge Trukket -  
22.09.2018 Trøgstad, Internasjonal Norge Trukket etter 1. omgang -  
09.06.2018 Ostersund, Nasjonal Sverige 8 av 14 312  
12.05.2018 Trøndelag, Nasjonal Norge 2 av 4 76,5